Prognostika

Ντέρμπι Κάουντι - Νόριτς 03.11.2026: προγνωστικά και ανάλυση του αγώνα

⚽ Αγγλία Championship · Αγγλία · 3 Νοεμβρίου 2026
Ντέρμπι Κάουντι λογότυποΝτέρμπι Κάουντι
εναντίον
03.11.2026 21:45
Νόριτς λογότυποΝόριτς

Προγραμματισμένος

Γήπεδο: Pride Park

Πιθανές συνθέσεις

Ντέρμπι Κάουντι4-2-3-1

Τελευταία γνωστή ενδεκάδα, αγώνας στις · Sheffield Utd — Derby
Ενδεικτική σύνθεση από προηγούμενο αγώνα, όχι επιβεβαιωμένη για αυτή την αναμέτρηση.

J. Widell Zetterström
J. WardR. NyambeD. SandersonR. Hedges
B. ClarkD. Ozoh
R. BrewsterS. SzmodicsH. Meister
C. Morris
Νόριτς4-2-3-1

Τελευταία γνωστή ενδεκάδα, αγώνας στις · Charlton — Norwich
Ενδεικτική σύνθεση από προηγούμενο αγώνα, όχι επιβεβαιωμένη για αυτή την αναμέτρηση.

D. Grimshaw
J. StaceyRuairi McConvilleH. DarlingB. Chrisene
Jacob WrightP. Mattsson
A. BrooksP. MaghomaO. Schwartau
M. Kvistgaarden

Στατιστικά πριν τον αγώνα

Φόρμα ομάδων και στατιστικά

Ντέρμπι Κάουντι

  1. Ι
  2. Ι
  3. Η
  4. Η
  5. Ι

Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά

  • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Ντέρμπι Κάουντι
    24.10.2026 14:30 · Championship
    1:1
  • Ντέρμπι Κάουντι - Στόουκ Σίτι
    17.10.2026 17:00 · Championship
    0:1
  • Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς - Ντέρμπι Κάουντι
    14.10.2026 21:45 · Championship
    4:1
  • Ντέρμπι Κάουντι - Ρέξαμ
    10.10.2026 17:00 · Championship
    1:1
  • Μπέρνλι - Ντέρμπι Κάουντι
    19.09.2026 17:00 · Championship
    1:1
Στατιστικό · Ντέρμπι Κάουντι
ΣτατιστικόΤιμή
Συνολικά γκολ ανά αγώνα2,40
Γκολ υπέρ ανά αγώνα0,80
Γκολ κατά ανά αγώνα1,60
Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου1,20
Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου1,20
Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα4,60
Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα9,40
Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα2,20
Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα4,20
Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα4,60
Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα9,80
Νίκες0 %
Ισοπαλίες60 %
Ήττες40 %
Πάνω από 1,5 γκολ80 %
Πάνω από 2,5 γκολ20 %
Πάνω από 3,5 γκολ20 %
Σκόραραν και οι δύο ομάδες80 %
Αγώνες χωρίς γκολ κατά0 %

Νόριτς

  1. Η
  2. Η
  3. Η
  4. Η
  5. Ν

Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά

  • Τσάρλτον - Νόριτς
    24.10.2026 14:30 · Championship
    1:3
  • Νόριτς - Πόρτσμουθ
    17.10.2026 17:00 · Championship
    0:1
  • Νόριτς - Σαουθάμπτον
    14.10.2026 21:45 · Championship
    0:1
  • Σουόνσι - Νόριτς
    10.10.2026 14:30 · Championship
    2:1
  • Νόριτς - Μπόλτον
    20.09.2026 15:30 · Championship
    3:4
Στατιστικό · Νόριτς
ΣτατιστικόΤιμή
Συνολικά γκολ ανά αγώνα3,20
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1,40
Γκολ κατά ανά αγώνα1,80
Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου1,40
Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου1,80
Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα3,80
Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα6,20
Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα2*
Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα4,25*
Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα4
Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα8,40
Νίκες20 %
Ισοπαλίες0 %
Ήττες80 %
Πάνω από 1,5 γκολ60 %
Πάνω από 2,5 γκολ60 %
Πάνω από 3,5 γκολ40 %
Σκόραραν και οι δύο ομάδες60 %
Αγώνες χωρίς γκολ κατά0 %

Championship, Αγγλία, 2026

ΘέσηΟμάδαΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ υπέρΓκολ κατάΔιαφορά τερμάτωνΒαθμοί
1Μίντλεσμπρο1274127171025
2Σουόνσι127231613323
3Γουέστ Χαμ1264232151722
4Γουλβς126332016421
5Γουέστ Μπρόμγουιτς Άλμπιον126331613321
6Σαουθάμπτον1273224121220
7Μπέρμιγχαμ Σίτι125522012820
8Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς125522012820
9Στόουκ Σίτι126241816220
10Μπλάκμπερν125341916318
11Πόρτσμουθ125341615118
12Σέφιλντ Γιουνάιτεντ124441615116
13Μίλγουολ124351920-115
14Μπρίστολ Σίτι124351215-315
15Λίνκολν Σίτι124351320-715
16Κάρντιφ123541917214
17Ρέξαμ123541518-314
18Μπόλτον124261623-714
19Τσάρλτον123541118-714
20Νόριτς124082022-212
21Γουότφορντ123271020-1011
22Μπέρνλι121561725-88
23Ντέρμπι Κάουντι121471021-117
24Πρέστον Νορθ Εντ121291025-155