Ρεάλ Οβιέδο
ΧιρόναΠρογραμματισμένος
Γήπεδο: Estadio Nuevo Carlos Tartiere
Τελευταία γνωστή ενδεκάδα, αγώνας στις · Oviedo — Las Palmas
Ενδεικτική σύνθεση από προηγούμενο αγώνα, όχι επιβεβαιωμένη για αυτή την αναμέτρηση.
Τελευταία γνωστή ενδεκάδα, αγώνας στις · Real Sociedad II — Girona
Ενδεικτική σύνθεση από προηγούμενο αγώνα, όχι επιβεβαιωμένη για αυτή την αναμέτρηση.
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 4,40 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 2,40 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,60 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 2,80 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 6,50* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 13,50* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 3,50* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 6,25* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 7,75* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 13* |
| Νίκες | 40 % |
| Ισοπαλίες | 40 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 100 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 100 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 80 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 100 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 0 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 3,60 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,90 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,70 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,30 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 2,30 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 5,78* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 11,33* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 3,22* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 6,22* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 5,67* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 10,44* |
| Νίκες | 40 % |
| Ισοπαλίες | 30 % |
| Ήττες | 30 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 90 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 60 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 70 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 30 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,40 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,40 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 8 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 12,20 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 3,20 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 6,20 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 5,40 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9 |
| Νίκες | 40 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 40 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 60 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 40 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 40 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 40 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 40 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,10 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,40 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 0,70 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 0,90 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 7,17* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 11* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 3* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 6* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 5* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 8,50* |
| Νίκες | 40 % |
| Ισοπαλίες | 40 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 50 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 40 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 40 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 30 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 60 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 4,40 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,80 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2,60 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,40 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 3 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,50* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 11,75* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 3,50* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 6* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 5,75* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 12,25* |
| Νίκες | 20 % |
| Ισοπαλίες | 40 % |
| Ήττες | 40 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 100 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 100 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 80 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 100 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 0 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 3,40 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,40 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 2 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,30 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 2,10 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,50* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 10,50* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,86* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 5,29* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4,38* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9,75* |
| Νίκες | 30 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 50 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 90 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 40 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 20 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,60 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 2 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 0,60 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,80 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 0,80 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 3,25* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 7,50* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 5,50* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4,75* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 8,25* |
| Νίκες | 60 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 20 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 20 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 40 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 40 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,30 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,70 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 0,60 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,50 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 0,80 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 3,22* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 8,33* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,11* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 5,56* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4,67* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9* |
| Νίκες | 60 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 30 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 10 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 40 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 50 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,60 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 2 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 0,60 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,80 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 0,80 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,20 |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 10,40 |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 1,40 |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 4,60 |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 5 |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9,20 |
| Νίκες | 60 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 40 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 20 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 40 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 60 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 3,70 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 2,20 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 1,50 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,60 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 2,10 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 4,86* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 9,43* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 1,57* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 4,57* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 5,71* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9,86* |
| Νίκες | 40 % |
| Ισοπαλίες | 40 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 90 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 60 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 50 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 70 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 30 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,40 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 0,60 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 0,80 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 2* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 5,75* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 3* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 6,75* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 4,25* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 8,75* |
| Νίκες | 60 % |
| Ισοπαλίες | 20 % |
| Ήττες | 20 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 20 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 0 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 40 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 40 % |
Παλαιότεροι αγώνες αριστερά, νεότεροι δεξιά
| Στατιστικό | Τιμή |
|---|---|
| Συνολικά γκολ ανά αγώνα | 2,20 |
| Γκολ υπέρ ανά αγώνα | 1,30 |
| Γκολ κατά ανά αγώνα | 0,90 |
| Συνολικά γκολ 1ου ημιχρόνου | 1,20 |
| Συνολικά γκολ 2ου ημιχρόνου | 1 |
| Κόρνερ ομάδας ανά αγώνα | 3,43* |
| Συνολικά κόρνερ ανά αγώνα | 8,43* |
| Κίτρινες κάρτες ομάδας ανά αγώνα | 2,57* |
| Συνολικές κίτρινες κάρτες ανά αγώνα | 5,71* |
| Σουτ ομάδας στην εστία ανά αγώνα | 5,14* |
| Συνολικά σουτ στην εστία ανά αγώνα | 9,43* |
| Νίκες | 40 % |
| Ισοπαλίες | 30 % |
| Ήττες | 30 % |
| Πάνω από 1,5 γκολ | 80 % |
| Πάνω από 2,5 γκολ | 30 % |
| Πάνω από 3,5 γκολ | 10 % |
| Σκόραραν και οι δύο ομάδες | 60 % |
| Αγώνες χωρίς γκολ κατά | 20 % |
| Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Γκολ υπέρ | Γκολ κατά | Διαφορά τερμάτων | Βαθμοί |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 3 | 1 | 23 | 5 | 18 | 27 | |
| 2 | 12 | 8 | 2 | 2 | 23 | 10 | 13 | 26 | |
| 3 | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 | 14 | 7 | 23 | |
| 4 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 14 | 6 | 23 | |
| 5 | 12 | 6 | 4 | 2 | 15 | 7 | 8 | 22 | |
| 6 | 12 | 7 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 | 22 | |
| 7 | 12 | 6 | 3 | 3 | 22 | 11 | 11 | 21 | |
| 8 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17 | 13 | 4 | 21 | |
| 9 | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 15 | 2 | 18 | |
| 10 | 12 | 4 | 5 | 3 | 12 | 11 | 1 | 17 | |
| 11 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 21 | -4 | 17 | |
| 12 | 12 | 5 | 1 | 6 | 19 | 22 | -3 | 16 | |
| 13 | 12 | 4 | 3 | 5 | 20 | 19 | 1 | 15 | |
| 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 15 | -2 | 14 | |
| 15 | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | 17 | -4 | 14 | |
| 16 | 12 | 3 | 4 | 5 | 18 | 23 | -5 | 13 | |
| 17 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 | 20 | -10 | 12 | |
| 18 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 22 | -7 | 11 | |
| 19 | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | 16 | -1 | 10 | |
| 20 | 11 | 3 | 1 | 7 | 15 | 20 | -5 | 10 | |
| 21 | 12 | 2 | 1 | 9 | 10 | 23 | -13 | 7 | |
| 22 | 12 | 1 | 2 | 9 | 10 | 27 | -17 | 5 |